PIERWSZY KROK KICK BOXINGU / K-1

19 stycznia 2013 r. w Warszawie na sali bokserskiej Legii przy ul.Waldorfa 31 odbył się pierwszy krok kick-boxingu na zasadach K-1.

Organizatorem w/w zawodów było Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji" WOLA" i Rickard Fight Club.

Był to drugi turniej zorganizowany na sali bokserskiej Legii , który cieszy sie coraz wiekszym powodzeniem. Na pierwszym turnieju ,który odbył się w maju ubieglego roku wystartowało 47 zawodników z całego kraju , a na sobotnim turnieju było juz 65 zawodników którzy reprezentowali 20 klubów .

 

Po wadze która przedłużyła się o 1 godz. z powodu pózniejszego przyjazdu niektórych klubów walki rozpoczely sie o godz. 12.15. Pomimo pierwszego startu w przepisach K-1 walki były na wysokim poziomie. Widac było że zawodnicy swój wystep potraktowali poważnie i przygotowali się jak przystało na prawdziwych wojowników. Wielka szkoda, że była tylko jedna zawodniczka Natalia Drewulska reprezentujaca klub Palestra. Niestety jej walka się nie odbyla z powodu braku przeciwniczki. Pomimo małych niedociagniec ze strony zawodników, którzy w stresie ciągle czegoś zapominali walki przebiegły sprawnie ,a werdykty sedziowskie nie budziły zastrzeżeń. Zawody skonczyly sie o godz 17.00 i ku naszemu zaskoczeniu sala byla pelna kibiców . Obecność kibiców świadczy o tym ,że walki sie podobały.

W imieniu Stowarzyszenia WOLA i Rickard Fight Club dziekuje wszystkim za przybycie i sportowa atmosfere. ze sportowym pozdrowieniem Jaroslaw Rogala , Rickard Ryszard Michajłow.