Martial Arts Tricking

Martial Arts Tricking jest sportem pokazowym, powstałym w latach 90' w Stanach Zjednoczonych. Łączy w sobie najbardziej widowiskowe elementy z różnych dziedzin, takich jak breakdance, wushu, taekwondo oraz capoeira. Na zajęciach skupimy się także na nauce elementów akrobatycznych (salta, fiflaki, stanie na rękach).
Baza tych umiejętności jest podstawą ogromnej ilości ewolucji powietrznych jakie Trickerzy łączą w dowolny, kreatywny i najbardziej widowiskowy sposób.

Na naszych zajęciach, dzięki wiedzy z wielu dyscyplin staramy się dopasować technikę do indywidualnych ruchów każdej osoby. Nie zamykamy się na jedną technikę, dzięki czemu nauka idzie szybciej, a nauczany ruch jest bardziej naturalny. Treningi prowadzone są z zaangażowaniem i humorem , ale na pewno nie pozwolimy Wam się obijać. Na zajęciach spodziewajcie się dużo nowej wiedzy, mocnego rozciągania i siły, po której każdy będzie pewny, że żyje.

Trening przeznaczony jest dla każdego uczestnika w dowolnym wieku.
Prowadzącymi są Mateusz Bianketti oraz członkowie grupy Temple Of Dimensions.
 
Kontakt:
Email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">telefon: 514171309