Boks

BOKS zaawansowany

ZAPRASZAMY:

– poniedziałki i środy 20:30-22:00 Sala Aerobiku

– piątki 19:30-21:00 Pawilon

Łukasz Malinowski trener boksu kl. mistrzowskiej.

– parę zdań od trenera ;

Aktualnie zacząłem  współpracę z Rickard Fight Club znajdujący się na Woli w Hali Sportowej KOŁO, gdzie serdecznie wszystkich zapraszam.

Boks wypełnia cały mój dzień.
Specjalizuję się w treningach z zawodnikami, którzy mają już doświadczenia z boksu olimpijskiego lub innych sportów walki, a chcieliby rozpocząć karierę zawodową. Pomogę w zaplanowaniu Twojej kariery i określeniu Twoich celów w sporcie. Przygotuję Cię do walki i stanę w Twoim narożniku.

Prowadzę również treningi personalne na poziomie rekreacyjnym. Cała moja uwaga skupia się na Tobie. Nauczę Cię od podstaw technik bokserskich, poprawimy cechy motoryczne i zrealizujemy cele, które sobie założyłeś. Pamiętaj, że trening bokserski jest bardzo wszechstronny – dzięki niemu stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz swoją koordynację ruchową, szybkość i popracujesz nad siłą. Zapewniam Cię, że zmęczony po treningu niejeden raz będziesz się odgrażał, że już nigdy więcej.. ale i tak przyjdziesz na kolejny trening. Dlaczego? Bo każdy z nas chce pokonywać swoje słabości i ograniczenia.

W 1998 roku, na początku szkoły średniej, przypadkowo trafiłem na salę bokserską, na treningi prowadzone przez Grzegorza Skrzecza i Dariusza Wdowczyka.

Boks szybko mnie wciągnął. Każdy trening to przygotowanie do rywalizacji sportowej, ale przede wszystkim codzienna walka z samym sobą, pokonywanie własnych słabości, nauka pokory i zasad fair play.
Szukając możliwości dalszego rozwoju jako młody zawodnik, w 2001 roku przeniosłem się do nowootwartego klubu KnockOut Gym, gdzie szlifowałem swoje umiejętności pod okiem trenera Zbigniewa Raubo.
W 2003 roku rozpocząłem pracę jako drugi trener, pomagając w prowadzeniu sekcji bokserskiej trenerowi Raubo, jednocześnie zacząłem intensywnie pracować nad zdobywaniem i podnoszeniem moich kwalifikacji zawodowych. Najwyraźniej mój entuzjazm był dość widoczny, bo w 2006 roku trener Fiodor Łapin zaproponował mi, abym został jego asystentem w pracy z zawodowymi pięściarzami grupy KnockOut Promotions. Pod jego okiem zdobywałem bardzo cenną praktykę trenerską, a boks zdominował całe moje życie.

Z grupą KnockOut Promotions związany byłem zawodowo do 2018 roku.

Muszę przyznać, że mimo tylu lat aktywnej pracy trenerskiej, ciągle odczuwam głód wiedzy i doskonalenia swojego warsztatu.

Napisz do nas

8 + 6 =

Jesteśmy otwarci

Poniedziałek-Piątek: 16:00 - 22:00

Sobota-Niedziela: 8:00 - 21:00